Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /DISK2/WWW/rhenocoll.cz/www/header1.php on line 7
Tip:

Zde najdete tiskovou zprávu z posledního školení.

Aktuální nabídka školení

Seminář 0301 „Kvalita povrchové úpravy oken“

Cílová skupina: Výrobci oken

Základy ochrany dřeva, čtyři různé systémy povrchové úpravy, seznam druhů dřeva a chemická ochrana dřeva, technologie zpracování a klimatické podmínky, záruky, údržba a péče o okna, intervaly renovací.
Přibližná cena: EUR 649

Seminář 0302 „Systémy povrchové úpravy do interiéru a exteriéru, šetřící životní prostředí“

Cílová skupina: Truhláři, interiérové práce, výrobci oken

Povrchová úprava nábytku, vnitřních dveří, parket – techniky nanášení – podmínky a klima pro zpracování, povrchová úprava dřeva v interiéru a exteriéru – dřevěné fasády, pergoly, okna a dveře, vlivy povětrnosti při zpracování.
Přibližná cena: EUR 649

Seminář 0303 „Techniky optimální povrchové úpravy“

Cílová skupina: Lakýrníci

Znalost produktů a nutné znalostní předpoklady, správný výběr produktů dle ochranné úlohy, stříkací technika, flutování a máčení, urychlování a schnutí, správné zacházení s příslušnou technikou, nácvik ručního stříkání, správné zpracování v problematických oblastech, jistota kvality díky správné volbě produktu.
Přibližná cena: EUR 649


Následující semináře nabízíme také jako pětidenní – zejména vhodné pro zájemce z větší vzdálenosti:
1. den: příjezd, uvítání, ubytování
2. den: 08:00 – 17:00 hod.
3. den: 08:00 – 17:00 hod.
4. den: 08:00 – 17:00 hod.
5. den: rozloučení, odjezd

Seminář 0501 „Laky na dřevo a mořidla do interiéru, na nábytek a interiérové dveře“

Cílová skupina: Truhláři
Teorie + Workshop

Moření a lakování dýhovaných ploch, masivní dřevo a MDF desky – různé způsoby moření --- pozitivní a negativní efekty, bezbarvé laky a barevné laky s egalizačním účinkem, výroba bezbarvých a krycích (krycí bílá) povrchů interiérových dveří, vysvětlení k technikám broušení, stříkání a odsávání, výroba povrchů s efekty – metalické efekty jako módní trend.
Přibližná cena: EUR 899

Seminář 0502 „Laky na dřevo a mořidla pro parkety a schody“

Cílová skupina: Truhláři, podlaháři
Teorie + Workshop

Průmyslové lakování dřevěných schodnic, barevná povrchová úprava mořením nebo barevnými laky, rozdíly mezi vodou ředitelnými a rozpouštědlovými laky, renovace a novýá povrchová úprava povrchů parket, vysvětlení k technikám broušení, stříkání a odsávání.
Přibližná cena: EUR 899


Volitelně k výše uvedeným tématům si můžete přiobjednat tyto odborné přednášky (ceny na vyžádání):
OPT01 Odborný referent pro posuzování kvality v interiérech (Přednáška k vyhláškám, směrnicím a normám pro oblast laky na dřevo v interiéru).
OPT02 Odborný referent pro posuzování kvality v exteriéru (Přednáška k tématu ochrana dřeva v exteriéru a v bytové výstavbě).
OPT03 Odborný referent pro posuzování kvality oken (Přednáška o vyhláškách, směrnicích a normách pro obladt výroby oken ze dřeva. Zajištění kvality ve výrobním procesu).
OPT04 Návštěva dřevozpracujícího podniku

Rozhodli jste se zúčastnit některého z výše uvedených seminářů? Vyplňte prosím přihlášku.

V případě otázek kontaktujte vedoucího školícího programu Rhenocoll pro ČR a SR pana Karla Bendu na tel.: 379724676. E-mail: benda@rhenocoll.cz