Toto je webová prezentace výhradního distributora do ČR.

Tip:

Můžete navštívit i internetovou prezentaci výrobního závodu Rhenocoll.

o Rhenocollu

Německá firma Rhenocoll se řadí mezi nejvýznamnější výrobce produktů pro průmyslovou povrchovou úpravu oken a dveří. Těžištěm výrobního programu jsou vodou ředitelné lazury, laky a lepidla vhodné pro stavební dílce, vystavené působení povětrnosti. Součástí výrobního programu jsou také interiérové laky a mořidla a také laky na plastové profily z tvrzeného PVC. Více než padesátileté zkušenosti s výrobou nátěrových hmot firma zúročila při přechodu na nové ekologické, vodou ředitelné systémy laků.

Hlavním cílem výzkumu, kterému firma věnuje maximální pozornost, je vývoj laků, které díky svým fyzikálně–chemickým vlastnostem odolají dlouhodobé zátěži povětrnosti a umožní tak tradičnímu materiálu – dřevu srovnatelnou životnost s plastovými okny.

Kvalitu lazur a laků dokládají výsledky atestů podle nejnovějších evropských norem, jako např. EN 927. Lazury a laky Rhenocryl získaly ohodnocení stupněm Výborný pro povrchovou úpravu oken ze dřeva.

Rhenocoll je také významným inovátorem a průkopníkem v používání nových technologií pro povrchovou úpravu stavebně technických dílců. V Konkenu u Kaiserlsauternu vybudovala firma Rhenocoll unikátní centrum pro povrchovou úpravu, které se řadí mezi nejmodernější tohoto druhu v Německu. – Navštivte nás.

Rhenocoll je významným hráčem na světovém trhu. Svá zastoupení má v mnoha zemích Evropy, Asie, Afriky i Ameriky.

Od roku 1992 je Rhenocoll prostřednictvím svého výhradního zastoupení také úspěšným dodavatelem České republiky - Rhenocoll v ČR.